KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319545
nr 1231 9545
Oidentifierad Konstnär, Flicka med bok, signerad. Olja på pannå, 40x33
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:33:57
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr